روستای سده خنج
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: وحید قادری - ۱۳٩۱/٦/٢۸

بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری و 100% تضمینی

با کمی صبر و حوصله میتوانید پول هنگفتی ازاین سایت که درادامه معرفی می کنم به دست آورید.
ابتدا مطلب زیر را با حوصله تا پایان بخوانید و سپس شروع به کسب درامد کنید.فقط صبر داشته باشید.از قدیم گفته اند که گر صبر کنی زغوره حلوا سازی.

 

آموزش جامع(بسیار کامل)سایت20dollars2surf

 

مقدمه


این سایت یک سایت تبلیغاتی فرانسوی بسیار معروف با نام۲۰ دلار تو سورف(همان طور که در بالا اشاره شد)می باشد.این سایت که کارش فقط تبلیغات اینترنتی(تبلیغ کردن در اینترنت)است بدون هیچ هزینه و وقتی حتی بدون کلیک روی تبلیغات می تونید درآمد داشته باشید مهم اینکه هر وقت که تو اینترنت بری حالا هرکاری داشته باشی دانلود کردن یا وبلاگ بروزکردن و غیره برات درآمد حساب می شه چیزی واقعا از دست نمی دی.چون حتی اگه زیر مجموعه هم جمع نکنی هر 5 ماه $20 می گیری شرکت تبلیغاتی 20 دلار2سورف بر اساس نمایش تبلیغات در کامپیوتر شما ماهیانه پورسانت میدهد.


این سایت نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خودتون اونها رو معرّفی میکنید ، بلکه برای افرادی که بعد ها ازطریق زیرمجموعه های شما در سایت عضو میشن نیز 10% درامدشان به شما تعلق می دهد (روشی دیگر).مخصوصآ برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارن و اکثر اوقات آنلاین هستند اوضاع خیلی بهتره! چراکه بدون کوچکترین زحمتی از اینترنت درآمد خوبی کسب می کنند. در ابتدا من فقط در 3 روز 4267 پوینت بدست آوردم.


در ضمن برای کسانی که باور نمیکنن که این سایت بدون دلیل یعنی فقط با نمایش تبلیغات پول بده ، کاملا در اشتباه هستند.چون این سایت هر چی اعضای بیشتری داشته باشه پول تبلیغاتی بیشتری از شرکت های بیشتری که پائین نام بردم می گیره.

فکر کنید چرا شرکتها بابت یک بیلبرد تبلیغاتی در سطح شهر باید 500میلیون تازه برای 3 تا 6 ماه هزینه کنند.شرکت bwin که تبلیغاتشو رئال مادرید می کنه یا شرکت 888 که تبلیغاتشو تو انگلستان زیاد می بینید و ده ها شرکت بزرگ اروپایی و آمریکایی از ماشینهاو موبایل های گرانقیمت گرفته تا مبلمان و بازی های آنلاین و غیره(در بین تبلیغات این سایت تبلیغات ایرانی هم به چشم می خورد).

متن اصلی(نحوه کار با سایت)

اگر شما برای ثبت نام در این سایت معرف نداشته باشید به هیچ وجه به شما پولی پرداخت نمی شود(اصلا شما نمی توانید در این سایت عظیم تبلیغاتی کسب درامد کنید).یعنی اینقدر معرف داشتن مهم می باشد.
هدف اصلی اول وآخر شما از کار با این سایت به دست آوردن امتیاز(Point)می باشذ.هرچه بیشتر امتیاز به دست آورید پول بیشتری گیرتان خواهد آمد.

در ادامه به معرفی و بررسی روشهای به دست آوردن امتیاز(point)می پردازیم.

 روشهای به دست آوردن امتیاز(point)از سایت(5روش)

 1- نمایش بنر تبلیغاتی در کامپیوتر شما:

با دانلود یک برنامه کم حجم 1.45 مگابایتی ازخود سایت و نصب آن بر روی کامپیوترتان بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر شما به نمایش در می آید.لازم به ذکر است که برای نمایش این بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر دانلود و نصب برنامه ی کم حجم مذکور کافی نیست.بلکه باید پس از انجام این دو کار هم به اینترنت متصل شوید و هم این برنامه کم حجم را که آیکون آن به شکل یک بسته اسکناس است اجراکنید. تقریبا اگر کامپیوتر شما به صورت متصل به اینترنت 24ساعت روشن باشد حدود 1500 امتیاز به شما تعلق می گیرد.خصوصا برای کسانیکه ADSL دارند و روزانه ساعات زیادی به اینترنت متصل هستند مناسب است.

2-ارجاع دادن افراد سایت با لینک ارجاعی خودتان:

شما با معرفی این سایت به دیگران و ارجاع هر شخص به صورت تصاعدی به امتیازتان اضافه می شود.

البته برای ورود و ثبت نام کسانی که شما این سایت را به آنها برای کسب درامد معرفی کرده اید شما باید حتما لینک ارجاعی خودتان(لینک ارجاعی لینکی است که سایت برای زیرمجموعه گیری و در نتیجه کسب درامد از زیرمجموعه به اعضای خود می دهد)را به آنها تا با فقط این لینک وارد سایت مذکور شوند و ثبت نام نماینداین روش برای کسانیکه می خواهند برای این کار وقت بگذارند مناسب است.

 

ضمن اینکه معادل 10 درصد درآمد زیر شاخه های شما به حساب شما نیز اضافه می شود.

 

فرض کنید شما در طی یک ماه فقط موفق به گرفتن 10 زیرمجموعه شوید که از آن 10 زیرمجموعه فقط 5 نفر موفق به کسب زیرمجموعه شوند و 5 نفر دیگر حتی 1 زیرمجموعه هم نمی توانند بگیرند حالا حساب کنید که از آن 5 نفری که توانایی زیرمجموعه گرفتن داشتند هر کدام فقط 3 زیرمجموعه بگیرند پس تابه حال داریم:
Level 1: 10 ref
Level 2: 15 ref
بله تعداد اعضاشد: 5x3=15 حالا فرض کنید که این 15 نفر به طور میانگین هر کدام فقط 3 زیرمجموعه (که انصافا قابل قبول است) بگیرند,پس با توجه به 15x3=45 در مرحله سوم داریم:
Level 3: 45 ref
از این جا به بعد هم ما یک روند کاملا طبیعی و باورکردنی(نه نجومی!) را در نظر می گیریم یعنی حساب می کنیم که در هر مرحله هر زیرمجموعه فقط می تواند 3 زیر مجوعه بگیرید,بنابر این داریم:
Level 4: 135 ref
Level 5: 405 ref
Level 6: 1215 ref
Level 7: 3645 ref
Level 8: 10935 ref
Level 9: 21805 ref
Level 10: 98415 ref
 در مجموع : 136 هزار و 625 زیرمجوعه
حتما قبول دارید که ما این آمار را با دلیل و کاملا معقولانه درج کردیم پس مسلما جای شبهه ای باقی نمی ماند.
اما درآمد حاصله از این تعداد زیرمجموعه:
به طور میانگین درآمد حاصل شده از هر زیرمجموعه در طول یک ماه حداقل 5000 پوینت است بنابراین درآمد شما در عرض ماه اول از تمام زیرمجموعه هایتان برابر خواهد بود با:

که این میزان پوینت معادل 6800 دلار در طول یک ماه است!
اما در بدبینانه ترین حالت ممکن اگر 90 درصد احتمالات ما هم بر آورده نشود شما 680 دلار در ماه درآمد دارید!
 
3-کلیک روی بنر های ارجاعی شما:
 
این روش مناسب صاحبان وبلاگ و سایت است که با قرار دادن تبلیغ در سایت یا وبلاگ خود و کلیک دیگران روی آن امتیاز کسب می کنند.
 
4-کلیک کردن روی بنرهای تبلیغاتی کلیکی:
 
سایت روزانه 10بنر تبلیغاتی کلیکی 10پوینتی(امتیازی) به شما برای کلیک و مشاهده ی آن و در نتیجه کسب امتیاز ارائه می کند. تبلیغات همیشه به قسمت Clicks Bonusاز بخش Bonus در کنترل پنلتان ارسال می شود.و برای دسترسی به این تبلیغات کلیکی باید به قسمت مذکور مراجعه کنید.
در پایین تصویر قسمتهای مذکور را می بینید.
 
پس از کلیک بر روی این بنرهای تبلیغاتی شمارنده(کنتور)30ثانیه ای تبلیغ شروع به شمارش معکوس می کند و پس از گذشت 30 ثانیه و مشاهده ی عبارتYou won 10 points  می توانید پنجره تبلیغ را ببندید چون در این هنگام 10 امتیاز(point) به شما تعلق گرفته است.
 
5-کلیک و مشاهده ایمیل های دریافتی از طرف سایت:
 
به صورت اتوماتیک گاها ایمیلی از سایت برای شما می آید که باید آن را باز کنید و بگذارید کاملا LOAD شود و تا به ازای آن امتیاز بگیرید.این ایمیلهای تبلیغاتی همیشه به ایمیل شما ارسال میشود.راحت ترین راه برای اینکه بدانیم آیا ازطرف سایت ایمیلی تبلیغاتی برایمان آمده است و یا اینکه اگر آمده چند ایمیل آمده است مراجعه کردن به قسمت Mail Bonus از بخش Bonus می باشد که در این قسمت علاوه براطلاعات فوق خبر میزان امتیاز ایمیل تبلیغاتی را نیز به ما می دهد.
 
 
تبدیل امتیاز به دلار
 
در پایان هر ماه میلادی امتیاز شما صفر می شود و پس از چند ساعت معادل دلاری آن محاسبه و به حساب شما در سایت منظور می گردد.
نحوه محاسبه و تبدیل بسته به میزان حجم تبلیغات و تعداد اعضا متفاوت است و یکی از حالات زیر است:
هر 1000 پوینت برابر 10 سنت یا 10000 پوینت 1 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 15 سنت یا 10000 پوینت 1.5 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 20 سنت یا 10000 پوینت 2 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 25 سنت یا 8000 پوینت 2.5 دلار
 
 
 
نحوه دریافت پول
 
پس از رسیدن موجودی شما به حداقل 20دلار(یعنی حداقل پرداخت این سایت 20دلار می باشد)امکان واریز پول به حساب paybal میسر می گردد.
حساب اینترنتیPaypal حسابی اینترنتی می باشد که شما می توانید در اینترنت به آن پول واریز کنید یا با آن در اینترنت خرید کنید یا وجه آن را توسط شرکتهای واسط به ریال تبدیل کنید.  یا وجه آن را توسط شرکتهای واسط به ریال تبدیل کنید.
 جهت افتتاح این نوع حساب کافیست در گوگل جستجو کنید تا لیست شرکتهای ایرانی که این کار را انجام می دهند ببینید.
افتتاح این حساب بین 20 تا 30 دلار هزینه دارد که کلا داشتن این حساب یک مزیت خوبی محسوب می شود.
 
اولا یک نکته رو توجه داشته باشید که اگر شما با ثبت نام در این سایت (20 دلار 2 سورف) به درآمد 20 یا 40-50 دلاری فکر می کنید، پس اصلا ثبت نام نکنید! اما اگر به درآمدی بالای 200-300 دلار فکر می کنید به این مطلب دقت کنید!

به نظر شما اگر شما بتوانید از این سایت مثلا مبلغ 800 دلار درآمد کسب کنید آیا این مبلغ ارزشش رو نداره که 30.000 تومان از جیب بزارید و یک حساب پی پال باز کنید و 800 دلار رو برداشت کنید!؟

سایت های زیادی در ایران وجود دارن که اکانت وریفای شده (تایید شده) پی پال رو بین 20 تا 150.000 تومان بسته به مدت کارکرد به شما می فروشند. برای شما یک اکانت 20-30 هزار تومانی برای انتقال پول به حساب پی پال و سپس انتقال پول توسط اکسچنجر(exchanger، تبدیل کننده های ارز) های ایرانی کافیه!

بنابرین در ابتدا اصلا به پی پال و مسائل مربوط به اون فکر نکنید. و فقط به کسب درآمد فکر کنید و در آینده هر وقت که به درآمد بالایی در سایت رسیدید به یکی از سایتهای فروشنده حساب سر بزنید تا یک اکانت پی پال بخریند. در ضمن برای تبدیل ارز هم می تونید از همین سایتها استفاده کنید.
این را بدانید که چونمتاسفانه ایرانیها در حالت عادی و با ثبت نام شخصی از کامپیوتر امکان ثبت نام در پی پال را ندارند حرف از خرید اکانت و حرفهایی مثل این می زنیم. 
 
 
 
نحوه عضویت(یکی از مهمترین قسمتهای آموزش سایت)
 
شما باید حتما از طریق یک معرف(سرشاخه)ثبت نام کنید و عضو سایت شوید(دلیل بیان مکرر این موضوع و اصرار و تاکید داشتن بر این موضوع این است که یک بار این بلا سر خودم اومده و بدون معرف ثبت نام کردم و بعد از چند روز از سایت حذف شدم و از کسب درامد باز موندم).
به این نکته مهم توجه کنید که برای ورود به این سایت فرانسوی حتما و حتما باید از نرم افزار"...شکن"استفاده کنید چون...
حال با فعال بودن نرم افزار مذکور قبل از همه چیز ابتدا بر روی لینک"اینجا را کلیک کنید" که پایین قرار دارد و یا بنر متحرک"Make cash online"که در پایین وبلاگ(آخر آخر همین صفحه یعنی حتی پایین تر از آخرین پست(مطلب)وبلاگ)قرار دارد(کلیک بر روی هردو نتیجه ای مثل هم دارد)کلیک نمایید.دراین صورت معرف شما به این سایت من هستم(در واقع لینک و بنر مذکور لینک ارجاعی من می باشد که شما با کلیک روی آن وارد سایت شده و ثبت نام می کنید).
 
                                           اینجا را کلیک کنید
 
نحوه ی عضویت بسیار بسیار ساده است.پس از کلیک روی بنر یا لینک مذکور وارد صفحه ی اول سایت می شوید.چون سایت 20dollars2surf فرانسوی است صفحه ی اول سایت به زبان فرانسوی است. می توانید زبان دلخواه خود را از بالای صفحه انتخاب کنید تا زبان مطالب سایت به زبان دلخواه درآید(مثلا آمریکایی یا همان انگلیسی).
ازاینها که بگذریم در صفحه ی اول سایت کادری(تصویر زیر)را مشاهده می کنید که باید آدرس ایمیل خود را در آنجا بنویسید و سپس روی دکمه Join us کلیک کنید.
بعد از کلیک روی دکمه مذکور وارد صفحه ی دیگری از سایت می شوید که در آن صفحه نرم افزار کم حجم گفته شده که حدودا 1.45 مگابایت است را دانلود کنید. 
در این صفحه لینک دانلود به وضوح نمایش داده شده و می توان به راحتی برنامه را دانلود کرد.پس از دانلود برنامه را روی کامپیوترتان نصب کنید.دقت کنید که در حین نصب کادری باز شده که حاوی فرمی کوتاه است که باید آن فرم کوتاه را تکمیل و ارسال کنید(قسمت اصلی ثبت نام در این سایت).بعد از تکمیل وارسال این فرم یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی پیام خوشامدگویی و رمز عبور(Password) برای ورود به حساب کاربری می باشد.
به همین راحتی با همین چند کار جرئی در سایت عضو می شوید و ثبت نامتان کامل می شود.
دقت کنیدکه ایمیل مذکور فقط پس از نصب برنامه برای شما ارسال می شود.این را هم به خاطر داشته باشید که Username(نام کاربری)شما همان آدرس ایمیلتان می باشد.البته با کلیک بر روی دکمه $ که بر روی پنجره برنامه دانلودی سایت قرار دارد نیز می توانید از اکانت(حساب کاربری)خود دیدن فرمایید.
 
جزئیات بیشتر
 
یک خبر خوب :عضو گیری تو این سایت نا محدوده!!
 

بعضی از خود می پرسن که ما چه طوری این همه پوینت بدست بیاریم؟؟ در جوابشون باید بگم که پوینتها برای سایت مثل ریگ می مونه و همینجوری مثل نقل و نبات براتون پوینت می فرسته که اگه بتونید خوب زیرمجموعه بگیرید این پوینتها به شدت افزایش پیدا می کنه مثلا شما امروز 10000 پوینت به دست آوردین در همین حال برای مثال زیرمجموعه های رده ی پنجم و ششم و هشتم شما در مجموع موفق به گرفتن 40 زیرمجموعه میشن..فردای اون روز می بینید که 50.000 پوینت دارین یعنی یه روزه 10 دلار گیرتون اومده!!

شما در آغاز فعالیت خودتون فقط در هفته ی اول به راحتی 1000 پوینت کسب می کنید

حالا حساب کنید با زیر مجموعه گیری در ماه های بعد چه درآمدی کسب می کنید!!!

نکته حیاتی:یادتون باشه روی یک کامپیوتر چند تا بنر نصب نکنید چون روز تبدیل به دلار حسابتون بسته خواهد شد.

برای گرفتن زیرمجموعه می توانید به چند طریق زیر عمل کنید:

1-ساخت وبلاگ(ساخت وبلاگ بسیار راحت است.با جستجو در موتورهای جستجوگر می توانید به راحتی نحوه ساخت را یاد بگیرید)و کپی کردن تمام مطالب گفته شده در زمینه آموزش این سایت تبلیغاتی که در این وبلاگ است در وبلاگ خود

2-عضویت در سایتهای 360 و ارسال پیام در گروههای پر بازدید

3-چت کردن که بسیار موثر می باشد.

4-تبادل لینک با دیگر وبلاگها پس از ساخت وبلاگ خود

5-نظر دادن در وبلاگها به منظور جلب توجه وب مسترها

6-صحبت کردن با دوستان و آشنایان

7-ارسال ایمیل به دوستان و آشنایان

برای مراجعه به کنترل پنل(حساب کاربری)خود از طریق رفتن به خود سایت پس از ورود به صفحه اصلی سایت ابتدا به قسمت member zone رفته و سپس مشخصات حساب خود را وارد کرده و دکمه send را بزنید.و برای تر ک کنترل پننل خود به منظور امنیت بیشتر از گزینه Exit استفاده کنید.

 

برای صرف پولهای به دست آورده از این سایت شما طبیعتا باید به صرافی های اینترنتی مراجعه کنید(صرافی ایننترنتی مثل صرافی معمولی می باشد با این تفاوت که به جای پول واقعی پول الکترونیکی(مجازی)را صرف می کند).

با سرچ در موتورهای جستجوگر می توانید این گونه صرافی ها را با اطلاعات مخصوص به خودشان پیدا کنید.

نمونه ای از یک صرافی اینترنتی:

آدرس سایت http://www.iran-gold.com

 

آدرس فروم http://forum.iran-gold.com

 

این هم حساب پی پال شرکت paypal2shop@gmail.com

 

(پشتیبانی) : 09126050453

 

(فروش): 44440043

 

 در انتهای این آمورش جامع لازم به ذکر است که برای یقین پیدا کردن به درستی و امنیت سایت 20dollars2surf و اعتماد کامل به آن می توانید از افزونه ی معروف wot که روی مرورگر فایر فاکس نصب می شود(این افزونه امکانات پیشرفته ای به کاربران خود در زمینه ی امنیت می دهد)استفاده کنید.

امروزه مطمئن ترین راه برای آگاهی پیدا کردن از امنیت یک سایت یا یک وبلاگ استفاده از افزونه wot که بر روی مرورگر فایرفاکس نصب می شود است.

 

پایان

 

یادآوری بسیار مهم:

فراموش نکنید که نحوه ی کار با این سایت را من به شما آموزش داده ام(چنین آموزش جامعی که من به شما درمورد سایت 20dollars2surf ارائه کرده ام یقینا هیچ مشابه و نمونه ای چه در دنیای مجازی(اینترنت)و چه در دنیای واقعی ندارد).تو را به خدا نامردی نکنید و روی لینک ارجاعی من کلیک کنید و وارد سایت برای ثبت نام شوید تا من معرف شما باشم و شما هم زیر مجموعه ی من باشید.تو را به خدا نروید روی لینک ارجاعی اشخاصی دیگر(مثلا مدیران وبلاگها)کلیک کنید که این سایت عظیم تبلیغاتی را به شما یاد نداده اند چون این یک نامردی بزرگ است.

 

"همیشه برنده باشید."

نویسنده: وحید قادری - ۱۳٩۱/٦/٢٤

بازیکن سرشناس تیم لیگ برتری ساعاتی پیش به ندامتگاه اوین منتقل شد.
این ستاره سرشناس سال های نچندان دور فوتبال کشور که بارا به دلیل مسائل انضباطی با جریمه هایی روبرو شده بود و بارها شانس حضور در تیم ملی و بازی در بهترین تیم های اروپایی را به دلیل همین حاشیه های شانس بازی در سرشناس ترین تیم های اروپایی را از دست داد و سرانجامش در این سال ها به نیمکت نشینی در تیم های نیمه جدولی لیگ برتر تبدیل شده بود ، پس از بازداشت در یک پارتی شبانه ، به ندامتگاه اوین منتقل شد. این بازیکن سرشناس «ع-ن» به دلیل این تخلف از باشگاهش هم اخراج شده و پس از سه روز بازداشت موقت در نیروی انتظامی با تکمیل پرونده اش به دادستانی تهران معرفی شد و از سوی دادستانی به زندان منتقل شد تا جلسه دادگاهش تشکیل شود.
همچنین در این پارتی شبانه سه مربی و سه بازیکن سرشناس لیگ برتری ، دو هنرپیشه و یک مجری معروف تلویزیون هم حضور داشته اند که پرونده آنها در دست بررسی است و بزودی آنها هم تحویل سیستم قضایی کشور می شوند.
کمیته تخلفات اخلاقی فدراسیون فوتبال پیش از این اعلام کرده بود با این متخلفان برخوردی سخت خواهد کرد.

علیرضا نیکبخت واحدی از باشگاه صبای قم اخراج شد.
به گزارش سایت وحید هاشمیان علیرضا نیکبخت واحدی از باشگاه صبای قم اخراج شد. هافبک چپ پای صبا این فصل نمایش نسبتا قابل قبولی برای باشگاه اش داشت اما حکم اخراجش صبح امروز صادر شد.
نیکبخت فصل گذشته عملکرد ضعیفی در استیل آذین داشت و در باشگاه صبای قم نیز بیشتر از نیم فصل دوام نیاورد.
مسوولان باشگاه صبای قم هنوز پیرامون این اتفاق واکنش رسمی نشان نداده‌اند و دلیل اصلیاین اتفاق را ذکر نکرده اند.

نویسنده: وحید قادری - ۱۳٩۱/٦/٢٤

مادربزرگ اوباما همچنین با تکذیب شایعات مربوط به تغییر دین خود به مسیحیت تاکید نمود که مسلمان است و تا آخر عمر مسلمان باقی خواهد ماند.
ایرنا: پایگاه خبری اسلام آنلاین نوشت: “ساره اوباما” مادر بزرگ “باراک اوباما” رئیس جمهور آمریکا، امسال به همراه پسرش با هزینه یک تاجر اماراتی به حج می رود.

اسلام آنلاین به نقل از شبکه سی ان.ان افزود: این تاجر اماراتی که به منزل مادر بزرگ پدری اوباما در منطقه “کوقیلو” کشور کنیا رفته بود، به وی پیشنهاد داد تا به همراه پسرش (عموی اوباما) برای ادای مناسک حج به مکه برود.

قرار است، ساره اوباما و پسرش امسال در موسم حج راهی مکه شوند.

روزنامه آمریکایی “دیلی نیشین” پیش از این اعلام کرده بود که بنا بود، غسل تعمید ساره اوباما طی مراسمی در کنیا برگزار شود و به همین منظور چند کشیش با وی ملاقات کرده اند تا وی را به تغییر مذهبش قانع کنند اما موفق نشده اند.

به نوشته اسلام انلاین، در کشور کنیا مسلمانان، مسیحیان و اقلیت هندو در کنار یکدیگر بدون تنش زندگی می کنند.

نویسنده: وحید قادری - ۱۳٩۱/٦/٢٤

شمارش معکوس اورشلیم

محصول ۲۰۱۱
هنرپیشگان: دیوید ای. آر. وایت ، آنا زیلینسکی ، رندی تراویس
کارگردان: هارولد کرنک

شخصی بنام راکول با یکی از ماموران «اف‌ بی آی» بنام شین تماس گرفته و ادعا می کند که اطلاعات مهمی را درباره « عجایب هفتگانه » دارد . پس از آنکه شین به نزد راکول می رود ، راکول در حالیکه حال و روز خوبی ندارد ، صحبتهای پراکنده و نه چندان واضحی پیرامون تهدید ایران برای دموکراسی جهانی می کند . زمانیکه راکول می خواهد ارتباط این صحبتها با « عجایب هفتگانه » را بیان کند ، فردی وارد خانه راکول شده و او را به ضرب گلوله می کشد و …

یکی از عادات‌های دیرینه آمریکا که تا امروز ادامه دارد ، مخالفت و مقابله کردن با هر نظریه و متعاقبا حرکت ، جنبش و یا انقلابی در دنیاست که در مقابل تفکرات و رفتار آمریکا مطرح شده باشد . سران آمریکا به محض آنکه احساس کنند آن نظریه و یا انقلاب با اهداف آنها در تضاد بوده و پتانسیل لازم را برای زیر سوال بردن تمام آنچه آمریکا از سعادت بشر مطرح کرده ، داراست ، شروع به مقابله وسیع و فراگیر کرده و تا زمان محو کامل آن ، در حوزه های مختلف تلاش خود را ادامه خواهد داد . در این میان هالیوود نیز (به عنوان بازوی تبلیغاتی آمریکا) بیکار نمانده و با ساخت فیلمهای مختلف در جهت اهداف تخریبی حرکت کرده و کمک بسیار زیادی به سران آمریکا می کند . از سال ۱۹۷۹ و پیروزی انقلاب اسلامی که به دشمنی آشکار آمریکا با ایران منجر شد ، هالیوود دست به کار شده و با ساخت فیلمهای مختلف همسو با رفتار ایران ستیزانه سران آمریکا ، در صدد تخریب وجهه ایران در سطح بین المللی بر آمد ؛ که می توان به فیلم مشهور « بدون دخترم هرگز » اشاره کرد . در سال های اخیر همزمان با شدت گرفتن دشمنی آمریکا با ایران که بعلت قوت گرفتن و نفوذ روزافزون ایران در دیگر کشورها بالاخص کشورهای خاورمیانه و مسلمان است ، تولید این گونه فیلمها نیز افزایش یافته و تقریبا هر سال شاهد ساخت فیلمی با مضمون ایران‌ستیزی هستیم که دو فیلم «۳۰۰» و « سنگسار ثریا م.» را می توان از مهمترین آنها دانست . اما می توان گفت فیلم «شمارش معکوس اورشلیم» فصل جدیدی در تولید این نوع فیلم هاست؛ چراکه در گذشته فیلمها حول تفکر ایران‌ستیزی شکل گرفته و وجهه ای بسیار زشت و حقیر از ایران و ایرانی را به نمایش می گذاشتند، ولی در این فیلم علاوه بر عنصر مذکور، «ایران‌هراسی» نیز به آن اضافه شده و ایران تهدیدی بسیار جدی برای همه دنیا نشان داده می شود؛ بطوریکه اگر آمریکا هرچه سریعتر با این تهدید به مقابله برنخیزد، ایرانی ها آمریکا و بلکه دنیا را نابود خواهند کرد.

قصه فیلم بر اساس کتاب پرفروش « شمارش معکوس اورشلیم » نوشته کشیش ایوانجلیست « جان هگی » ساخته شده است . وی که بنیانگذار سازمان « مسیحیان متحد در دفاع از رژیم صهیونیستی » بوده و از مشهورترین رهبران « مسیحی انجیلی » است ، اعتقاد دارد تمام مسلمانان برنامه ریزی شده اند تا آدم بکشند و به همین علت نمی شود با آنان صلح کرد ، و همچنین معتقد است از عناصر ضروری برای وقوع آرماگدون و ظهور دوباره مسیح ، حمله پیش دستانه به ایران می باشد ؛ که در سراسر فیلم سعی شده است این مطلب به مخاطب القا شود .

در فیلم پس از آنکه راکول ترور می شود مامور شین ، قاتل او را دستگیر کرده و در زمان بازجویی شین متوجه می شود ، ضارب راکول با خود عباراتی را بیان کرده که این عبارات در کنار صحبتهای او با شین خبر از وقوع انقلابی در آینده را می دهد . در این میان ایو ، همسر سابق شین که او نیز مامور اف بی آی بوده و پدرش برای سازمان سیا کار می کند ، وارد ماجرا شد و مشخص می شود که ضارب راکول تروریستی‌ست حرفه ای بنام تانر و برای روسیه کار می کند.

از همان ابتدا مشخص می شود که ماجراهای فیلم همزمان است با مذاکرات صلح فلسطین با رژیم صهیونیستی که این مسئله چند بار از طریق یک برنامه تلویزیونی و با تاکید فراوان کارشناس برنامه بر مظلومیت این رژیم و بی نتیجه بودن مذاکرات و تهدید ایران بیان می شود . در یکی از این برنامه ها کارشناس بیان می کند “… افرادی اعتقاد دارن این مذاکرات نباید اتفاق بیافته ، آنها عقیده دارن رژیم صهیونیستی باید نابودبشه ، کشورهای بد ذات سعی دارن با ساخت سلاح اتمی ما رو به سمت بزرگترین تهدید بشر هدایت کنن ( که اشاره ای‌ست به ایران ) … رژیم صهیونیستی و آمریکا خواهان صلح هستن ” و برای تاکید بر مظلومیت رژیم صهیونیستی و نیز بیان اعتقادات مسیحیان انجیلی در قسمت دیگری از برنامه کارشناس بیان می کند ” … رژیم صهیونیستی باید قسمتی از سرزمینهاش رو بده … رژیم صهیونیستی این کار و از ۱۹۴۸ کرده و موجب ایجاد حزب الله در لبنان و حماس تروریست در غزه شده … رژیم صهیونیستی در ۳۵۰۰ سال پیش با فرمان خدا هدایت می شد … اون دیگه سرزمینی برای خودش نداره ”

تحقیقات شین و ایو حول مسئله راکول و « عجایب هفتگانه » ادامه پیدا کرده و با کمک دیگر افراد بخصوص پدر ایو مشخص می شود که منظور از « عجایب هفتگانه » ، هفت چمدان حاوی بمب بوده که ایران توسط ماموران خود وارد آمریکا کرده و قصد دارد آمریکا را که بزرگترین حامی رژیم صهیونیستی‌ست به هرج و مرج کشانده و در نتیجه موجبات نابودی هر دو را فراهم آورد . در قسمتی از فیلم ایو بیان می کند که طبق پیش‌گویی های کتاب حزقیل مردم فارس با روسها برای نابودی رژیم صهیونیستی متحد خواهند شد ، که در ادامه فیلم طی تحقیقات دو مامور این مسئله آشکار می شود .

در کنار تزریق این افکار در فیلم سعی شده است تا مخاطب به «ایمان به خدا و انجیل» ( از نوع مسیحیت انجیلی ) ترغیب شود که برای این امر در کنار ماجراهای پیرامون ایو و شین خانواده ای متشکل از زنی بشدت با ایمان و شوهری کاملا بی اعتقاد مطرح می شود ؛ در همین راستا تروریستهای ایرانی همراه با چمدانها در همسایگی این خانواده مستقر می شوند که کنجکاوی شوهر خانواده موجبات لو رفتن عملیات تروریستی و ایمان آوردن شوهر به خدا ، انجیل و پیشگویی های کتب مورد علاقه مسیحیان بنیادگرا را فراهم می کند.

البته از این فیلم بعلت کیفیت بسیار نازل آن استقبال چندانی نشده است ولی با توجه به قدرت و محبوبیت رو به افزایش لابی ها و تشکلات مسیحیان انجیلی در آمریکا که حتی زنگ خطر محو لابی هایی چون ایپک از فضای سیاسی آمریکا را نیز به صدا در آورده اند ، می توان پیش بینی کرد که در آینده ساخت اینگونه فیلمها و تزریق این افکار به مخاطب آمریکایی از طریق فیلمهای هالیوودی شدت بیشتری یابد .

نویسنده: وحید قادری - ۱۳٩۱/٦/٢٢

شبکه های مخابراتی به عنوان جزء جدایی ناپذیر زندگی امروز بیشترین سهم را در تبادل اطلاعات و اخبار بر عهده دارند. این فن آوری که قدمتی بیش از 100 سال دارد، صورت پیشرفته تری به خود گرفته و خود را با نیازهای جدید تطبیق داده تا به صورت امروزی درآمده است.

 

امروزه انتقال تماس، کنفرانس های تلفنی، نمایشگر شماره تلفنی و ... همه و همه سرویس هایی هستند که از سوی مراکز مخابراتی و بر پایه شبکه های مخابراتی ارایه می شوند. با وجود این، هنوز مشکلات حل نشده بسیاری در شبکه های مخابراتی موجود است که نیاز به بررسی بیشتر دارد. مواردی نظیر هزینه بالای نگهداری این شبکه ها، ارایه دشوار سرویس های جدید، هزینه بالای نصب و راه اندازی و گسترش شبکه های مخابراتی و ناتوانی در ارایه خدمات خاص از این مشکلات هستند.

 

با مطرح شدن شبکه های کامپیوتری (به خصوص اینترنت) و امکان برقراری ارتباط به صورت سوییچ بین بسته های داده (Packet Switching) ارسال داده بر روی این شبکه ها به صورت جدی مطرح شد که در تمامی موارد موفقیت آمیز بود. اگر زمانی دستگاه های نمابر و تلکس بر روی شبکه های مخابراتی سنتی، متن و تصویر را از جایی به جای دیگر منتقل می کردند، امروزه پست الکترونیکی و پیام های بین کامپیوتری این جایگاه را به دست آورده اند، به نحوی که صورت قدیمی ارسال اطلاعات را تحت شعاع خود قرار داده اند.

 

در جایی که اطلاعات منتقل شده بر روی شبکه های کامپیوتری شکل صوتی به خود بگیرند VOIP مطرح می شود. البته شایان ذکر است که برای داشتن یک ارتباط از نوع VOIP ضروری است بستر شبکه ای مطمین برمبنای پروتکل IP وجود داشته باشد. حال با توجه به این که بزرگ ترین شبکه بر پایه IP شبکه اینترنت است، به طور معمول از این فن آوری به عنوان منتقل کننده صدا بر روی شبکه اینترنت یاد می شود.

 

● انواع مکالمات با استفاده از VOIP

 

با تفکیک کاربران نهایی گفت وگوهای صوتی به دو شکل دستگاه متصل به شبکه IP و دستگاه متصل به شبکه مخابراتی سنتی، سه نوع مکالمه را می توان متصور شد:

 

1) ابزار VOIP با ابزار VOIP: طی این مکالمه دو وسیله که به شبکه مبتنی بر IP متصل هستند با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. (نمونه این حالت سرویس Point - Point مابین دفاتر نمایندگی می باشد.)

 

2) ابزار VOIP با تلفن معمولی: در این نوع مکالمه وسیله متصل به پروتکل IP با دستگاه تلفنی که به شبکه مخابراتی سنتی متصل است ارتباط برقرار می کند. در این صورت یک دستگاه متصل به IP نقش واسط را در تبدیل اطلاعات از شبکه IP به شبکه مخابراتی سنتی به عهده دارد. (نمونه این حالت تماس سرویس فعلی 50 می باشد.)

 

3) تلفن سنتی با تلفن سنتی: این نوع مکالمه به طور معمول به دلیل مسافت بالای بین دو فرد برقرار کننده مکالمه و به منظور صرفه جویی در هزینه گفت وگو شکل می گیرد. در این نوع ارتباط هر یک از دو تلفن توسط شبکه مخابراتی سنتی به یک دستگاه متصل به شبکه IP مرتبط می شوند و ارتباط VOIP بین این دو دستگاه کمکی شکل می گیرد. ارتباط تلفنی با استفاده از کارت های تلفن رایج در بازار از این نوع است. (نمونه این حالت سرویس فعلی 80 و سرویس تماس بین المللی از منزل می باشد.)

 

با اندکی توجه به 3 مورد بالا متوجه می شویم که موارد 2 و 3 مطرح شده در بالا با استفاده ترکیبی از شبکه مخابراتی سنتی و شبکه IP برقراری ارتباط صوتی را ممکن می سازند. انواع دیگر مکالمات VOIP نیز وجود دارد که بررسی آنها نیز به مقدماتی دارد که در حوصله این مقاله نمی گنجد.

 

● روند گسترش VOIP در جهان

 

امروزه VOIP و انتقال صوت بر پایه این فن آوری به صورت یک تجارت بزرگ در آمده است که هم چنان روند رو به رشد بالایی دارد. مزیت اصلی این نوع مکالمات برای کاربران، هزینه پایین آن است که موجب ترجیح آن به شبکه های مخابراتی سنتی می شود. این تجارت از سه دیدگاه قابل بررسی است:

 

1) فروش تجهیزات ساختاری: به منظور رسیدن به کارایی بالاتر و کیفیت بهتر صدا در مکالمات VOIP، نیاز به استفاده از تجهیزات ویژه ای در شبکه های مبتنی بر IP است. انواع مسیر دهنده (Router)های VOIP، سوییچ های شبکه خاص این کاربرد و دروازه (Gateway)های ویژه و ... از این تجهیزات هستند.

 

2) فروش گوشی های تلفنی جدید: برای پشتیبانی بهتر فن آوری VOIP گوشی های تلفنی خاصی ساخته شده اند که به طور مستقیم به شبکه مبتنی بر پایه IP (برای مثال اینترنت) متصل می شوند و می توانند اطلاعات را در قالب بسته های داده بر روی این شبکه منتقل کنند. (نمونه این گوشی ها در دفاتر نمایندگی شرکت نصب و در حال بهره برداری می باشد.)

 

3) ارایه خدمات در قالب مراکز تلفنی نسل بعد: با وجود عدم وابستگی تکنولوژی VOIP به مراکز مخابراتی، به منظور ایجاد سهولت در برقراری ارتباط (برای مثال توزیع شماره تلفن به کاربران) و ارایه سرویس های مختلف مراکز تلفنی VOIP بر روی شبکه اینترنت شکل گرفته اند که پیش بینی می شود این مراکز در آینده به طور زیادی گسترش یابند.

 

● تهدیدهای VOIP برای صنایع ارتباطی سنتی

 

همواره با پدید آمدن یک فن آوری جدید در عرصه های گوناگون، فن آوری های قبل در معرض انحطاط قرار می گیرند. فن آوری اطلاعات و ارتباطات نه تنها از این قاعده مستثنی نیست، بلکه چنین وضعیتی در آن بیش از سایر حوزه ها احساس می شود. با شکل گیری تکنولوژی VOIP حوزه های متنوعی از جمله مکالمات تلفنی معمولی، ارتباط از طریق نمابر و حتی استفاده از پست الکترونیکی دچار تهدید شده اند. در کشورهای مختلف دنیا به منظور جلوگیری از این ضررهای مالی و یا به منظور تطبیق با شرایط جدید تدابیر مختلفی اندیشیده شده است. برای مثال در کشورهایی مانند سوید و یا برخی از ایالات متحده آمریکا، به طور کامل به این تکنولوژی روی آورده و VOIP به عنوان جایگزینی برای تلفن های سنتی در نظر گرفته شده است، در حالی که در برخی از کشورها از جمله پرتغال و امارات متحده عربی، به طور کامل این تکنولوژی ممنوع شده است.

 

مراکز VOIP نیز همانند مراکز مخابراتی سنتی می توانند شماره تلفنی را به صورت اختصاصی به یک کاربر اختصاص دهند. این شماره های تلفنی از طریق مراکز اینترنتی VOIP در اختیار کاربران قرار می گیرد که مانند یک آدرس پست الکترونیکی به همراه یک کلمه عبور محافظت می شود. از طریق این شماره کاربران می توانند به مرکز اینترنتی مزبور متصل شوند و IP دستگاه VOIP خود را به این مرکز اعلام کنند. در نتیجه کاربران دیگر توسط شماره تلفن خود به مرکز VOIP متصل می شوند و شماره ای که قصد تماس با آن دارند را در اختیار مرکز قرار داده و IP مقصد را دریافت می کنند و از طریق پروتکل IP یک تماس تلفنی را آغاز می کنند. از چنین شبکه هایی با عنوان شبکه های مخابراتی آینده یاد می شود و پیش بینی می شود که به سرعت جایگزین شبکه های مخابراتی کنونی شوند. دلایل اصلی این جایگزینی برتری هایی است که شبکه های مخابراتی آینده به شبکه های مخابراتی کنونی دارند. در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 

1) هزینه بسیار پایین نگهداری شبکه های مخابراتی آینده نسبت به شبکه های مخابراتی کنونی و به دنبال آن، قیمت پایین خرید شماره و مکالمه تلفنی

 

2) پشتیبانی کلیه امکانات مخابراتی کنونی و به علاوه ارایه خدمات جدید، با هزینه بسیار پایین و سهولت اجرایی بالا

 

3) جابه جایی آسان شماره های تلفنی، به این معنا که یک شماره تلفنی مانند یک آدرس پست الکترونیکی از هر نقطه ای از دنیا قابل دسترسی خواهد بود و می توان از طریق آن تماس گرفت و یا با آن ارتباط برقرار کرد.

 

4) قابلیت برنامه نویسی بر روی گوشی های تلفنی همانند یک گوشی تلفن همراه و یا حتی پیشرفته تر از آن

 

● مقایسه شبکه های مخابراتی سنتی و آینده (برمبنای IP)

 

در ادامه دو نوع شبکه مخابراتی سنتی و آینده را از زوایای گوناگون مورد مقایسه قرار می دهیم:

 

1) استاندارد برقرارکننده ارتباط در شبکه های تلفنی VOIP پروتکل ها و بسته های داده هستند (مانند شبکه های IP) در حالی که در شبکه های مخابراتی سنتی واسطه های ارتباطی استاندارد (سوییچ مدارهای درون شبکه) تعریف شده اند.

 

2) با در نظر گرفتن ماهیت فن آوری VOIP و خصوصیات شبکه IP، متوجه خواهیم شد که این شبکه ها از پیچیدگی های داخلی بسیار کمتری نسبت به یک شبکه مخابراتی سنتی برخوردار هستند. همین امر سبب می شود که نگهداری این گونه شبکه ها بسیار آسان تر و کم هزینه تر باشد.

 

3) در شبکه های مخابراتی، سرویس های مخابراتی درون شبکه مخابراتی (تجهیزات داخلی) مستقر می شوند، یعنی برای داشتن یک سرویس خاص باید مرکز مخابراتی پشتیبانی کننده آن سرویس باشد. به عبارت دیگر تجهیزات کاربر در این نوع سرویس ها چنان چه نیاز به دریافت خدمات خاصی باشد، تا زمانی که آن سرویس از طرف مرکز مخابرات ارایه نشود، امکان استفاده از آن وجود ندارد. برعکس، در شبکه های مخابراتی بر پایه پروتکل IP، سیستم های نهایی در صورتی که یک سرویس جدید را پشتیبانی کنند، می توانند با یکدیگر (بدون نیاز به تغییر در شبکه مخابراتی) و با استفاده از آن سرویس ارتباط برقرار کنند.

 

4) دیگر ویژگی سیستم های مخابراتی مبتنی بر IP پویایی و تحول سریع آنهاست. این سیستم ها به عنوان زیر مجموعه ای از علم کامپیوتر و فن آوری دیجیتال مشمول قانون مور می شوند. به بیان دیگر باید حدود هر 18 ماه منتظر پیشرفتی در ابعاد دو برابر سابق در این گونه سیستم ها باشیم، در حالی که شبکه های مخابراتی قدیمی مدت زیادی است که همان شکل سابق را حفظ کرده اند و به ندرت دستخوش تغییرات می شوند. نگاهی گذرا بر تاریخ تحولات شبکه های مخابراتی نشان می دهد که پس از حدود هر 30 سال شاهد تحولاتی محسوس در آنها هستیم که در مقایسه با تحولات شبکه های مخابراتی آینده در عمل ناچیز است.

 

5) سرعت برقراری ارتباط VOIP که به وسیله سوییچ بسته های داده کار می کنند به مراتب سریع تر از برقراری ارتباط در شبکه های سوییچ کننده مدار (شبکه های مخابراتی کنونی) است.

 

6) در سیستم های مخابراتی آینده (VOIP) ارایه کنندگان خدمات مخابراتی در عمل نقش واضح و تعریف شده ای ندارند، زیرا ارکان اصلی برقراری ارتباط دو طرف مکالمه کننده هستند. پیش بینی می شود که مراکز مخابراتی آینده از طریق ارایه راهکارهای متنوع به منظور بهبود برقراری ارتباط فعالیت کنند که این خدمات ممکن است بین دو مرکز مخابراتی، به طور کامل متفاوت باشد.

 

● سرویس VOIP در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

 

با توجه به نرخ بالای هزینه های تلفن بین الملل و شناورهای دفتر مرکزی شرکت و هم چنین دفاتر نمایندگی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در اروپا (شامل آلمان، انگلیس، مالتا، ایتالیا و بلژیک)، آسیا (شامل چین، ژاپن، کره جنوبی و سنگاپور) و خاورمیانه و آفریقا (شامل دبی و لیبی) و با عنایت به تاکید رییس محترم هییت مدیره و مدیر عامل شرکت مبنی بر لزوم اهتمام کلیه واحدهای شرکت در کاهش هزینه های جاری، شرکت خدمات ماشینی پیرو سفارش دفتر فن آوری اطلاعات و با در نظر گرفتن امکانات و شرایط موجود، نسبت به امکان سنجی و پیاده سازی پروژه اینترنت تلفنی (انتقال تماس های بین المللی و شناورها از بستر مخابرات به بستر اینترنت) به شرح مراحل ذیل اقدام کرده است:

 

1) انتقال مکالمات بین الملل و اینمارستی (شناورها) دفتر مرکزی کشتیرانی بر روی بستر اینترنت

 

2) برقراری تماس های بین الملل و اینمارستی (شناورها) جهت مدیران و کارکنان مجاز، از خارج آن شرکت با دارا بودن سطوح دسترسی

 

3) راه اندازی سرویس PC - Phone برای برقراری تماس های تحت اینترنت از هر نقطه دنیا

 

4) برقراری تماس های Point to Point مابین دفتر مرکزی و دفاتر نمایندگی خارج از کشور بر روی بستر اینترنت

 

5) ایجاد امکان تماس های دفاتر نمایندگی به مقصد ایران طبق تعرفه های داخل کشور و سایر تماس های بین الملل دفاتر مذکور از طریق بستر اینترنت دفتر مرکزی

 

6) پیاده سازی سرویس اینترنت تلفنی به صورت Point - Point و Point Multipoint بر روی شناورهای ناوگان

 

شایان ذکر است مرحله اول تا پنجم این پروژه با موفقیت پیاده سازی و اجرا گردید که میزان صرفه جویی های انجام شده در آن نسبت به هزینه های جاری بیش از 75 درصد و رقمی معادل 350 تا 400 میلیون تومان در سال می باشد.

 

از ویژگی های مرحله 4 و 5 می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

الف) امکان تماس با کلیه شماره های داخلی (4شماره ای) برج آسمان به صورت مستقیم و با هزینه ناچیز

 

ب) امکان تماس با کلیه شماره تلفن های شهری، بین شهری و تلفن همراه در ایران با تعرفه های داخل کشور

 

ج) امکان تماس با کلیه نقاط دنیا از طریق پیش شماره 80 با تعرفه های اینترنتی و از طریق دفتر مرکزی

 

د) امکان تماس کلیه کارکنان دفتر مرکزی با دفاتر نمایندگی به صورت 3 شماره ای و با هزینه ناچیز

 

و) امکان تماس با دفاتر نمایندگی از کلیه نقاط کشور با تعرفه های تماس داخل کشور

 

ه) امکان تماس کلیه دفاتر نمایندگی با یکدیگر از طریق کد 3 شماره ای و با هزینه ناچیز

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Online User

كد تقويم

make cash