آموزش کامل سایتmyfreeshares

با ثبت نام در سایتmyfreeshares مادام العمر حقوق بگیرید


آموزش کامل myfreeshares
سایت myfreeshares یکی از بهترین و معتبرترین سایتهاست چون تعداد سهام شما در myfreeshares همیشگی است و سود روزانه به شما تعلق می گیرد .این سایت بر اساس سهام کار می کند ، وقتی شما در این سایت ثبت نام کنید یک سهم رایگان به شما داده میشود و سود روزانه سایت بین سهامداران تقسیم میشود . که با روشهای توضیح داده شده می توانید هر روز به تعداد سهام خودتان اضافه کنید.                          

برای ثبت نام دراین سایت روی لینک عضویت زیر کلیک کنید.

                                                                                                                            عضویت 

بعد از کلیک بر روی لینک عضویت وارد صفحه ای می شوید که حتما باید روی دکمه ی"Sign up" که تقریبا در وسط صفحه قرار دارد کلیک کنید. پس از کلیک روی این دکمه به فرم مشخصات خواهید رسید که باید آن فرم را پر کرده و گزینه پایین فرم را نیز تیک زده ودر آخر روی دکمه"SUBMIT" کلیک کنید. 


بعد از ثبت نام و ورود به حسابتون در سایت با گزینه های زیر کار خواهید داشت .
Your State : این قسمت آمار مربوط به تعداد سهام و زیر مجموعه ها و مقدار کمیسیون دریافتی را نشان میدهد. همچنین نوع حساب و گزینه Request Payout در اینجا قرار گرفته که با کلیک روی Request Payout (اگر درآمد شما به 10 دلار رسیده باشد) درآمد شما ظرف چند روز تا حداکثر یک هفته (بین 3 تا 7 روز ) به ایگلد ریخته می شود . در جدول پایین آن هم سود کسب شده توسط شما را تا چند روز قبل نشان میدهد . هر چقدر تعداد سهام بیشتر باشد ، سود روزانه بیشتر می شود ، به همین خاطر تا می توانید به سهام خودتان اضافه کنید . برای افزایش سهام چند راه وجود دارد که به شرح زیر است :


Referral Links : در این قسمت لینک شما قرار دارد که از آن می توانید برای جذب زیر مجموعه استفاده کنید . به ازای هر فردی که از طریق شما ثبت نام کند یک سهم بعنوان جایزه می گیرید.


Share Per Click : این بخش شامل تعدادی لینک هست که به ازای هر کلیک روی این لینکها ، 0,01 یک صدم سهم دریافت می کنید . در اینجا شما می توانید همزمان تعداد زیادی لینک را باز کنید که در زمان صرفه جویی می شود ، نکته جالب اینکه میتوانید صفحه ها را بدون اینکه کامل لود بشوند ببندید، فقط باید آدرس صفحه از myfreeshares به آدرس سایتی که تبلیغ شده، تغییر پیدا کند و نیازی نیست که صفحه کاملا لود شود. زمان کلیک بر روی لینکها هر 24 ساعت یکبار است .


Share Free Signup : در این قسمت بابت هر ثبت نام 1 سهم و 5 سنت پرداخت می شود . روزانه سایتهای جدیدی برای ثبت نام قرار داده می شود که می توانید هم سهم و هم پول خود را افزایش دهید .
در مورد ثبت نامهای این قسمت با هر ایمیل دیگری می توانید ثبت نام کنید . هیچ اجباری برای ثبت نام در سایتهای دیگر با ایمیلی که در myfreeshares ثبت نام کرده اید نیست، بدین ترتیب که وقتی در سایت مورد نظر از طریق myfreeshares ثبت نام کردید ، آخرین ایمیلی که حاوی نام کاربری و پسورد شماست و به ایمیل خوش آمدگویی معروف است را باید برای smyfreeshare به آدرس activity@myfreeshares.com بفرستید. یعنی ایمیل دریافتی را به همین آدرس Forward کنید . در قسمت Subject از عبارت (New Signup ) استفاده کنید . در روز فقط می توانید 5 ثبت نام انجام دهید و با شماره های 1 و 2 و 3 و... مشخص کنید. فایل را به ایمیل Attach (پیوست) نکنید. بلکه باید به صورت Text (متن) باشد . خطی که شامل پسورد شما می شود را کامل حذف کنید و درآخر ایمیل هم نام کاربری خودتان در myfreeshares را بنویسید ، مثل زیر:
MyFreeShares username: cat1408
cat1408 نام کاربری من در MyFreeShares است
نکته دیگر اینکه در بعضی از سایتهایی که ثبت نام انجام دادید ایمیل خوش آمد گویی دریافت نمی کنید ، و شاید از گرفتن پول خود صرفه نظر کنید در حالی که می توانید به سایت ایمیل بزنید . مانند مثال زیر:
Hi
Dear Admin
I've signed up in (اسم سایت) with this link:
FREE NOW YOUR Site Get $160 for Free Signup!! Get in for 24.(لینک سایتی که ثبت نام کرده اید) مثلا :
but I didn't receive welcome e-mail.
My URL in (اسم سایت) is:رفرال لینک یا آیدی شما در سایتی که ثبت نام کردید
My myfreeshares username: cat1408
با فرستادن این ایمیل حتما 1 سهم و 5 سنت به شما تعلق می گیرد و مبلغ ثبت نام تا چند ساعت حداکثر تا یکی دو روز به حساب شما اضافه می شود.
:Share Paid Signup
بابت هر ثبت نام در این قسمت بین 10 تا 1000 سهم در نظر گرفته می شود که باید مبلغی پول از حساب ایگلد بابت ثبت نامهای این بخش پرداخت کنید که به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. ثبت نامهای این قسمت مربوط به سایتهایی است که برای ثبت نام باید مبلغی پرداخت کرد .
نکته آخر اینکه اگر تعداد سهم شما به 200 برسد روزی 1 $ بدون انجام کار به شما تعلق می گیرد و دیگر نیازی به فعالیت ندارید و هر روز سود سهام خودتان را دریافت میکنید ، اما در اوایل کار باید کمی وقت برای افزایش سهام خودتان بگذارید.
برای ثبت نام در این سایت باید فرم ثبت نام را که خیلی ساده می باشد پر نمایید. (فراموش نکنید بعد از تکمیل فرم ، ایمیلی دریافت خواهید کرد که باید روی لینکی که درون نامه است کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود )

/ 0 نظر / 16 بازدید