بهترین و معتبرترین سایت کسب درامد شناخته شده درجهان!

بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری و 100% تضمینی

با کمی صبر و حوصله میتوانید پول هنگفتی ازاین سایت که درادامه معرفی می کنم به دست آورید.
ابتدا مطلب زیر را با حوصله تا پایان بخوانید و سپس شروع به کسب درامد کنید.فقط صبر داشته باشید.از قدیم گفته اند که گر صبر کنی زغوره حلوا سازی.

 

آموزش جامع(بسیار کامل)سایت20dollars2surf

 

مقدمه


این سایت یک سایت تبلیغاتی فرانسوی بسیار معروف با نام۲۰ دلار تو سورف(همان طور که در بالا اشاره شد)می باشد.این سایت که کارش فقط تبلیغات اینترنتی(تبلیغ کردن در اینترنت)است بدون هیچ هزینه و وقتی حتی بدون کلیک روی تبلیغات می تونید درآمد داشته باشید مهم اینکه هر وقت که تو اینترنت بری حالا هرکاری داشته باشی دانلود کردن یا وبلاگ بروزکردن و غیره برات درآمد حساب می شه چیزی واقعا از دست نمی دی.چون حتی اگه زیر مجموعه هم جمع نکنی هر 5 ماه $20 می گیری شرکت تبلیغاتی 20 دلار2سورف بر اساس نمایش تبلیغات در کامپیوتر شما ماهیانه پورسانت میدهد.


این سایت نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خودتون اونها رو معرّفی میکنید ، بلکه برای افرادی که بعد ها ازطریق زیرمجموعه های شما در سایت عضو میشن نیز 10% درامدشان به شما تعلق می دهد (روشی دیگر).مخصوصآ برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارن و اکثر اوقات آنلاین هستند اوضاع خیلی بهتره! چراکه بدون کوچکترین زحمتی از اینترنت درآمد خوبی کسب می کنند. در ابتدا من فقط در 3 روز 4267 پوینت بدست آوردم.


در ضمن برای کسانی که باور نمیکنن که این سایت بدون دلیل یعنی فقط با نمایش تبلیغات پول بده ، کاملا در اشتباه هستند.چون این سایت هر چی اعضای بیشتری داشته باشه پول تبلیغاتی بیشتری از شرکت های بیشتری که پائین نام بردم می گیره.

فکر کنید چرا شرکتها بابت یک بیلبرد تبلیغاتی در سطح شهر باید 500میلیون تازه برای 3 تا 6 ماه هزینه کنند.شرکت bwin که تبلیغاتشو رئال مادرید می کنه یا شرکت 888 که تبلیغاتشو تو انگلستان زیاد می بینید و ده ها شرکت بزرگ اروپایی و آمریکایی از ماشینهاو موبایل های گرانقیمت گرفته تا مبلمان و بازی های آنلاین و غیره(در بین تبلیغات این سایت تبلیغات ایرانی هم به چشم می خورد).

متن اصلی(نحوه کار با سایت)

اگر شما برای ثبت نام در این سایت معرف نداشته باشید به هیچ وجه به شما پولی پرداخت نمی شود(اصلا شما نمی توانید در این سایت عظیم تبلیغاتی کسب درامد کنید).یعنی اینقدر معرف داشتن مهم می باشد.
هدف اصلی اول وآخر شما از کار با این سایت به دست آوردن امتیاز(Point)می باشذ.هرچه بیشتر امتیاز به دست آورید پول بیشتری گیرتان خواهد آمد.

در ادامه به معرفی و بررسی روشهای به دست آوردن امتیاز(point)می پردازیم.

 روشهای به دست آوردن امتیاز(point)از سایت(5روش)

 1- نمایش بنر تبلیغاتی در کامپیوتر شما:

با دانلود یک برنامه کم حجم 1.45 مگابایتی ازخود سایت و نصب آن بر روی کامپیوترتان بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر شما به نمایش در می آید.لازم به ذکر است که برای نمایش این بنرهای تبلیغاتی در کامپیوتر دانلود و نصب برنامه ی کم حجم مذکور کافی نیست.بلکه باید پس از انجام این دو کار هم به اینترنت متصل شوید و هم این برنامه کم حجم را که آیکون آن به شکل یک بسته اسکناس است اجراکنید. تقریبا اگر کامپیوتر شما به صورت متصل به اینترنت 24ساعت روشن باشد حدود 1500 امتیاز به شما تعلق می گیرد.خصوصا برای کسانیکه ADSL دارند و روزانه ساعات زیادی به اینترنت متصل هستند مناسب است.

2-ارجاع دادن افراد سایت با لینک ارجاعی خودتان:

شما با معرفی این سایت به دیگران و ارجاع هر شخص به صورت تصاعدی به امتیازتان اضافه می شود.

البته برای ورود و ثبت نام کسانی که شما این سایت را به آنها برای کسب درامد معرفی کرده اید شما باید حتما لینک ارجاعی خودتان(لینک ارجاعی لینکی است که سایت برای زیرمجموعه گیری و در نتیجه کسب درامد از زیرمجموعه به اعضای خود می دهد)را به آنها تا با فقط این لینک وارد سایت مذکور شوند و ثبت نام نماینداین روش برای کسانیکه می خواهند برای این کار وقت بگذارند مناسب است.

 

ضمن اینکه معادل 10 درصد درآمد زیر شاخه های شما به حساب شما نیز اضافه می شود.

 

فرض کنید شما در طی یک ماه فقط موفق به گرفتن 10 زیرمجموعه شوید که از آن 10 زیرمجموعه فقط 5 نفر موفق به کسب زیرمجموعه شوند و 5 نفر دیگر حتی 1 زیرمجموعه هم نمی توانند بگیرند حالا حساب کنید که از آن 5 نفری که توانایی زیرمجموعه گرفتن داشتند هر کدام فقط 3 زیرمجموعه بگیرند پس تابه حال داریم:
Level 1: 10 ref
Level 2: 15 ref
بله تعداد اعضاشد: 5x3=15 حالا فرض کنید که این 15 نفر به طور میانگین هر کدام فقط 3 زیرمجموعه (که انصافا قابل قبول است) بگیرند,پس با توجه به 15x3=45 در مرحله سوم داریم:
Level 3: 45 ref
از این جا به بعد هم ما یک روند کاملا طبیعی و باورکردنی(نه نجومی!) را در نظر می گیریم یعنی حساب می کنیم که در هر مرحله هر زیرمجموعه فقط می تواند 3 زیر مجوعه بگیرید,بنابر این داریم:
Level 4: 135 ref
Level 5: 405 ref
Level 6: 1215 ref
Level 7: 3645 ref
Level 8: 10935 ref
Level 9: 21805 ref
Level 10: 98415 ref
 در مجموع : 136 هزار و 625 زیرمجوعه
حتما قبول دارید که ما این آمار را با دلیل و کاملا معقولانه درج کردیم پس مسلما جای شبهه ای باقی نمی ماند.
اما درآمد حاصله از این تعداد زیرمجموعه:
به طور میانگین درآمد حاصل شده از هر زیرمجموعه در طول یک ماه حداقل 5000 پوینت است بنابراین درآمد شما در عرض ماه اول از تمام زیرمجموعه هایتان برابر خواهد بود با:

که این میزان پوینت معادل 6800 دلار در طول یک ماه است!
اما در بدبینانه ترین حالت ممکن اگر 90 درصد احتمالات ما هم بر آورده نشود شما 680 دلار در ماه درآمد دارید!
 
3-کلیک روی بنر های ارجاعی شما:
 
این روش مناسب صاحبان وبلاگ و سایت است که با قرار دادن تبلیغ در سایت یا وبلاگ خود و کلیک دیگران روی آن امتیاز کسب می کنند.
 
4-کلیک کردن روی بنرهای تبلیغاتی کلیکی:
 
سایت روزانه 10بنر تبلیغاتی کلیکی 10پوینتی(امتیازی) به شما برای کلیک و مشاهده ی آن و در نتیجه کسب امتیاز ارائه می کند. تبلیغات همیشه به قسمت Clicks Bonusاز بخش Bonus در کنترل پنلتان ارسال می شود.و برای دسترسی به این تبلیغات کلیکی باید به قسمت مذکور مراجعه کنید.
در پایین تصویر قسمتهای مذکور را می بینید.
 
پس از کلیک بر روی این بنرهای تبلیغاتی شمارنده(کنتور)30ثانیه ای تبلیغ شروع به شمارش معکوس می کند و پس از گذشت 30 ثانیه و مشاهده ی عبارتYou won 10 points  می توانید پنجره تبلیغ را ببندید چون در این هنگام 10 امتیاز(point) به شما تعلق گرفته است.
 
5-کلیک و مشاهده ایمیل های دریافتی از طرف سایت:
 
به صورت اتوماتیک گاها ایمیلی از سایت برای شما می آید که باید آن را باز کنید و بگذارید کاملا LOAD شود و تا به ازای آن امتیاز بگیرید.این ایمیلهای تبلیغاتی همیشه به ایمیل شما ارسال میشود.راحت ترین راه برای اینکه بدانیم آیا ازطرف سایت ایمیلی تبلیغاتی برایمان آمده است و یا اینکه اگر آمده چند ایمیل آمده است مراجعه کردن به قسمت Mail Bonus از بخش Bonus می باشد که در این قسمت علاوه براطلاعات فوق خبر میزان امتیاز ایمیل تبلیغاتی را نیز به ما می دهد.
 
 
تبدیل امتیاز به دلار
 
در پایان هر ماه میلادی امتیاز شما صفر می شود و پس از چند ساعت معادل دلاری آن محاسبه و به حساب شما در سایت منظور می گردد.
نحوه محاسبه و تبدیل بسته به میزان حجم تبلیغات و تعداد اعضا متفاوت است و یکی از حالات زیر است:
هر 1000 پوینت برابر 10 سنت یا 10000 پوینت 1 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 15 سنت یا 10000 پوینت 1.5 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 20 سنت یا 10000 پوینت 2 دلار 
هر 1000 پوینت برابر 25 سنت یا 8000 پوینت 2.5 دلار
 
 
 
نحوه دریافت پول
 
پس از رسیدن موجودی شما به حداقل 20دلار(یعنی حداقل پرداخت این سایت 20دلار می باشد)امکان واریز پول به حساب paybal میسر می گردد.
حساب اینترنتیPaypal حسابی اینترنتی می باشد که شما می توانید در اینترنت به آن پول واریز کنید یا با آن در اینترنت خرید کنید یا وجه آن را توسط شرکتهای واسط به ریال تبدیل کنید.  یا وجه آن را توسط شرکتهای واسط به ریال تبدیل کنید.
 جهت افتتاح این نوع حساب کافیست در گوگل جستجو کنید تا لیست شرکتهای ایرانی که این کار را انجام می دهند ببینید.
افتتاح این حساب بین 20 تا 30 دلار هزینه دارد که کلا داشتن این حساب یک مزیت خوبی محسوب می شود.
 
اولا یک نکته رو توجه داشته باشید که اگر شما با ثبت نام در این سایت (20 دلار 2 سورف) به درآمد 20 یا 40-50 دلاری فکر می کنید، پس اصلا ثبت نام نکنید! اما اگر به درآمدی بالای 200-300 دلار فکر می کنید به این مطلب دقت کنید!

به نظر شما اگر شما بتوانید از این سایت مثلا مبلغ 800 دلار درآمد کسب کنید آیا این مبلغ ارزشش رو نداره که 30.000 تومان از جیب بزارید و یک حساب پی پال باز کنید و 800 دلار رو برداشت کنید!؟

سایت های زیادی در ایران وجود دارن که اکانت وریفای شده (تایید شده) پی پال رو بین 20 تا 150.000 تومان بسته به مدت کارکرد به شما می فروشند. برای شما یک اکانت 20-30 هزار تومانی برای انتقال پول به حساب پی پال و سپس انتقال پول توسط اکسچنجر(exchanger، تبدیل کننده های ارز) های ایرانی کافیه!

بنابرین در ابتدا اصلا به پی پال و مسائل مربوط به اون فکر نکنید. و فقط به کسب درآمد فکر کنید و در آینده هر وقت که به درآمد بالایی در سایت رسیدید به یکی از سایتهای فروشنده حساب سر بزنید تا یک اکانت پی پال بخریند. در ضمن برای تبدیل ارز هم می تونید از همین سایتها استفاده کنید.
این را بدانید که چونمتاسفانه ایرانیها در حالت عادی و با ثبت نام شخصی از کامپیوتر امکان ثبت نام در پی پال را ندارند حرف از خرید اکانت و حرفهایی مثل این می زنیم. 
 
 
 
نحوه عضویت(یکی از مهمترین قسمتهای آموزش سایت)
 
شما باید حتما از طریق یک معرف(سرشاخه)ثبت نام کنید و عضو سایت شوید(دلیل بیان مکرر این موضوع و اصرار و تاکید داشتن بر این موضوع این است که یک بار این بلا سر خودم اومده و بدون معرف ثبت نام کردم و بعد از چند روز از سایت حذف شدم و از کسب درامد باز موندم).
به این نکته مهم توجه کنید که برای ورود به این سایت فرانسوی حتما و حتما باید از نرم افزار"...شکن"استفاده کنید چون...
حال با فعال بودن نرم افزار مذکور قبل از همه چیز ابتدا بر روی لینک"اینجا را کلیک کنید" که پایین قرار دارد و یا بنر متحرک"Make cash online"که در پایین وبلاگ(آخر آخر همین صفحه یعنی حتی پایین تر از آخرین پست(مطلب)وبلاگ)قرار دارد(کلیک بر روی هردو نتیجه ای مثل هم دارد)کلیک نمایید.دراین صورت معرف شما به این سایت من هستم(در واقع لینک و بنر مذکور لینک ارجاعی من می باشد که شما با کلیک روی آن وارد سایت شده و ثبت نام می کنید).
 
                                           اینجا را کلیک کنید
 
نحوه ی عضویت بسیار بسیار ساده است.پس از کلیک روی بنر یا لینک مذکور وارد صفحه ی اول سایت می شوید.چون سایت 20dollars2surf فرانسوی است صفحه ی اول سایت به زبان فرانسوی است. می توانید زبان دلخواه خود را از بالای صفحه انتخاب کنید تا زبان مطالب سایت به زبان دلخواه درآید(مثلا آمریکایی یا همان انگلیسی).
ازاینها که بگذریم در صفحه ی اول سایت کادری(تصویر زیر)را مشاهده می کنید که باید آدرس ایمیل خود را در آنجا بنویسید و سپس روی دکمه Join us کلیک کنید.
بعد از کلیک روی دکمه مذکور وارد صفحه ی دیگری از سایت می شوید که در آن صفحه نرم افزار کم حجم گفته شده که حدودا 1.45 مگابایت است را دانلود کنید. 
در این صفحه لینک دانلود به وضوح نمایش داده شده و می توان به راحتی برنامه را دانلود کرد.پس از دانلود برنامه را روی کامپیوترتان نصب کنید.دقت کنید که در حین نصب کادری باز شده که حاوی فرمی کوتاه است که باید آن فرم کوتاه را تکمیل و ارسال کنید(قسمت اصلی ثبت نام در این سایت).بعد از تکمیل وارسال این فرم یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی پیام خوشامدگویی و رمز عبور(Password) برای ورود به حساب کاربری می باشد.
به همین راحتی با همین چند کار جرئی در سایت عضو می شوید و ثبت نامتان کامل می شود.
دقت کنیدکه ایمیل مذکور فقط پس از نصب برنامه برای شما ارسال می شود.این را هم به خاطر داشته باشید که Username(نام کاربری)شما همان آدرس ایمیلتان می باشد.البته با کلیک بر روی دکمه $ که بر روی پنجره برنامه دانلودی سایت قرار دارد نیز می توانید از اکانت(حساب کاربری)خود دیدن فرمایید.
 
جزئیات بیشتر
 
/ 0 نظر / 23 بازدید