پردرآمدترین هنرپیشه هالیوود کیست؟

 نشریه «اقتصادی فوربس» در رده‌ بندی اخیر خود این بازیگر سرشناس سینما را با 75 میلیون دلار درآمد در سال گذشته میلادی، پردرآمدترین هنرپیشه هالیوودی معرفی کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز نشریه اقتصادی «فوربس» در رده‌بندی اخیر خود «تام کروز» ـ بازیگر سرشناس سینما ـ را با 75 میلیون دلار درآمد در سال گذشته میلادی پردرآمدترین هنرپیشه هالیوودی معرفی کرد.

بازیگر «ماموریت غیرممکن» با صدرنشینی در این فهرست،‌ لئوناردو دی‌کاپریو ـ هنرپیشه فیلم‌های «تایتانیک» و «سرآغاز» ـ را شکست داد. درآمد دی کاپریو 37 میلیون دلار برآورده شده است.

میزان درآمد این بازیگران از می 2011 تا می سال جاری میلادی محسوب شده است.

 

«فوربس» در فهرست خود «آدام سندلر» را با درآمدی برابر درآمد دی‌کاپریو در رتبه سوم نشاند و پس از او «دواین جانسون» و «بن استیلر» رتبه‌های چهارم و پنجم را کسب کردند.

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، «ساشا بارون کوهن» با درآمدی 30 میلیون دلاری در مقام ششم نشست و پس از او «جانی دپ» بازیگر معروف فیلم‌هایی چون «دزدان دریایی کارائیب» و «شکلات» هفتمین هنرپیشه پردرآمد سینمای آمریکا شناخته شد.

رتبه‌های هشتم، نهم و دهم به ترتیب نصیب «ویل اسمیت»، «مارک ولبرگ» و «تایلر لاتنر» شد که هر سه از برجسته‌ترین فعالان عرصه سینما محسوب می‌شوند.

«رابرت پتینسون » ـ ستاره جوان فیلم‌های «گرگ و میش» ـ نیز با درآمدی 26 میلیون و 500 هزار دلاری رتبه یازدهم فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوود را از آن خود کرد.

/ 0 نظر / 11 بازدید