گرانقیمت‌ترین فوتبالیست‌های ایران

باشگاه خبرنگاران: 5 فوتبالیست برتر کشورمان در لیست گران قیمت ترین فوتبالیست های ایران شناخته شده اند.

جواد نکونام (درصدر میلیاردرها)

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران با تیم اوساسونا مبلغی بین 5 میلیارد و 720 میلیون تومان تا 6 میلیارد و 600 میلیون تومان قرارداد بسته است و تا یک سال دیگر اوساسونا همکاری می کند و با این ارزش قرارداد، گران قیمت ترین بازیکن فوتبال ایران به حساب می آید.
علاوه بر نکونام ارزش قرارداد اشکان دژاکه با ولفسبورگ نیز دقیقاً یکسان است تا کاپیتان حال حاضر تیم ملی به تنهایی این عنوان را در اختیار نداشته باشد.

مسعود شجاعی

بعد از نکونام و دژاگه، مسعود شجاعی گران قیمت ترین فوتبالیست ایران به حساب می آید ارزش قرارداد فعلی شجاعی با اوساسونا مبلغی بین 3 میلیارد و 960 میلیون تومان تا 4 میلیارد و 400 میلیون تومان تعیین شده است.
شجاعی مدت ها است به دلیل مصدومیت دور از میادین به سر می برد و قرار است در فصل جدید لالیگا به فوتبال برگردد.

آندرانیک تیموریان

از معدود بازیکنانی است که رقم قراردادش را به طور رسمی اعلام کرده است، تیموریان هافبک فصل گذشته استقلال به تازگی با باشگاه قطری الحریطیات قراردادی به ارزش 3 میلیارد تومان به امضا رسانده تا یک سال با پیراهن این تیم فوتبال بازی کند با این ارزش قرارداد وی سومین بازیکن گران قیمت فوتبال ایران به حساب می آید.

محمدرضا خلعتبری

خلعتبری که این روزها بحث پرسپولیسی شدنش مطرح شده فصل گذشته با قراردادی تقریباً بالا به الوصل پیوست. ارزش فعلی قرارداد خلعتبری مبلغی حدود یک میلیارد و 936 میلیون تومان تعیین شده که در نوع خود مبلغ بالایی است.
شنیده می شود قرار است خلعتبری برای لیگ دوازدهم با قراردادی حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان پرسپولیسی شود.

هادی عقیلی

هادی عقیلی یکی دیگر از بازیکنان گران قیمت فوتبال ایران به حساب می آید ارزش قرارداد جدید مدافع تیم ملی ایران با باشگاه القطر مبلغی حدود یک میلیارد و 430 میلیون تومان بوده است.
عقیلی در فصل گذشته در العربی توپ می زد اما قرار است امسال پیراهن القطر را برتن کند.

/ 0 نظر / 69 بازدید